15 %
OFF
Sinoz Beyazlatıcı Paket

Sinoz Beyazlatıcı Paket

307.00 TL 259.00 TL

Sinoz Beyazlatıcı Paket

Sinoz Leke Kremi, Sinoz Beyazlatıcı Krem, ve Sinoz Leke Karşıtı Güneş Kremini barındıran beyazlatıcı paket, birçok faktörden ötürü meydana gelen leke ve izlerden cildinizi arındırmak için tasarlanmıştır. 

Category : Campaign Packages

307.00 TL 259.00 TL

Orders Later than 16:00

Within 24 Hours
Cargo OnKozmetik

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!!

% 100 Original Products

%100
Quality

Sinoz Beyazlatıcı Paket 
 

Sinoz Leke Kremi :  Pek çok dış  faktöre bağlı ciltte oluşabilecek lekeleri önleyerek ten rengi uyumsuzluklarına engel olur ve  aktif bileşenleri ile  cilt tonunuzda eşitleyici etki yaratmaya hazırdır! Pentavitin desteği ile cildinize yoğun nem sunarken, c vitamini içeriği ile cildinizi koruma altına alır. Nasıl Kullanılır ? Yeterli miktarda leke kremi göz çevresi hariç temiz cilde günde iki defa, dairesel hareketlerle uygulayınız. Leke Kremi uygulanan bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz. Genel kullanım içindir.

Sinoz Beyazlatıcı Krem : Geliştirilmiş “ Selective White”  özel formülü sayesinde ten kararmalarına karşı mücadele eder. Sinoz Beyazlatıcı Krem’in  meyan kökü özlerinin eşitleyici etkisi ile  koltuk altı, diz  ve dirseklerdeki ton eşitsizliklerine karşı mücadele ederek ideal ten renginizi tekrar elde etmenize yardımcı olur. Nasıl Kullanılır ?  Uygulamak istenilen bölgeye yeterli miktarda günde iki defa ince bir tabaka halinde sürerek kullanılması tavsiye edilir. Kremin uygulandığı bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz.Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz.

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem : Güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu cilt lekelenmeleri, yaşlanma belirtileri gibi cilt problemlerini önlemek için özel olarak geliştirildi. İçerisindeki SPF 50+ UVA/UVB ile yoğun koruma ve uzun süreli nemlendirme özelliği güneş ışınlarına karşı kalkan görevi görürken,tek ton, pürüzsüz bir cilt elde etmenizi sağlıyor. Nasıl Kullanılır? Güneşe çıkmadan 20 dakika önce tüm yüzünüze yeterli miktarda ve eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünün 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.

Reciever Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR71 0006 7010 0000 0058 6115 55

All products on sale in our website are available in our stocks; orders placed on weekdays until 16:00 and Saturdays until 12:00. They are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day following. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for the others.

Product rating

Leave a comment below.

Be the first to know the campaigns and discounts.