Sinoz Beach Package

Sinoz Plaj paketi içerisinde bulunan Sinoz Güneş Koruyucu Sprey Süt SPF 50+, Sinoz Güneş Koruyucu Sprey SPF 30 ile güneşin UVA/UVB gibi zararlı ışınlarına karşı yoğun koruma sağlarken, Sinoz Bronzlaştırıcı Sprey ile ideal bronzluğu elde edin! Üstelik Sinozun birinci sınıf kalitesindeki kanvas kumaş çantası da hediye! 

Kategori: Campaign Packages

% 14 İndirim

80.97 $ 68.99 $

Orders Later than 16:00

Within 24 Hours
Cargo OnKozmetik

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!!

% 100 Original Products

%100
Quality

Sinoz Plaj Paketi

Sinoz Güneş Koruyucu Sprey Süt SPF 50+ ; Sinoz Güneş Koruyucu Sprey Süt SPF 50+, cildinizi gün boyu güneşin UVA/UVB zararlı ışınlarına karşı korunmasına destek olurken içeriğindeki yoğun vitamin E ve panthenol  desteği ile nemlenmesine de yardımcı olur. 

Sinoz Güneş Koruyucu Sprey Süt SPF 30; Sinoz Güneş Koruyucu Sprey Süt SPF 30, cildinizi güneşe karşı korurken E vitamini ve panthenol içeriği ile cildinizi besleyerek nemli kalmasını sağlar.

Sinoz Bronzlaştırıcı Sprey Güneş Yağı Sinoz Bronzlaştırıcı Sprey Güneş Yağı, içerdiği E vitamini ile cildinizin nemlendirerek ipeksi bir dokunuş sağlarken suya dayanıklı eşsiz formülü ile gün boyu mükemmel bronzluk elde etmenize yardımcı olur.        

Sinoz Doğa Dostu Organik Alışveriş Çantası; Sinozun birinci sınıf kalitesindeki kanvas kumaş çantası, plaj şıklığı arayanların bir numaralı gözdesi. Üstelik doğa dostu! (Çanta özellikleri ve ölçüleri ;  kanvas kumaş, hasır örme kulp, fermuarlı iç cep 48x41 cb)

Leave a comment below.

Reciever Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR93 0013 4000 0141 3789 0000 07

All products on sale in our website are available in our stocks; orders placed on weekdays until 16:00 and Saturdays until 12:00. They are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day following. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for the others.

Be the first to know the campaigns and discounts.