18 %
OFF
Eda Taşpınar Beyaz Ten Bronzlaştırıcı

Eda Taşpınar Beyaz Ten Bronzlaştırıcı

59.99 TL 49.00 TL

Eda Taşpınar Beyaz Ten Bronzlaştırıcı

59.99 TL 49.00 TL

Eda Taşpınar Beyaz Ten Bronzlaştırıcı formülündeki özel içeriği ile beyaz tenlilerin favorisi olacak. 200 ml

Brand : EDA TAŞPINAR

Category : Vücut Bakım

59.99 TL 49.00 TL

Orders Later than 16:00

Within 24 Hours
Cargo OnKozmetik

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!!

% 100 Original Products

%100
Quality

Beyaz Ten Bronzlaştırıcı

Beyaz tenliler ve hassas bir cilde sahip olanlar “Nasıl bronzlaşabilirim?”, “Kaç faktörlü güneş yağı kullanmalıyım?” gibi sorunlarla uğraşmak zorundaydılar. Bu sene Eda Taşpınar, geliştirdiği özel içeriği sayesinde beyaz tenlilerin de her zaman istedikleri bronzluğa sahip olmasını sağlayacak.

Ürün Kullanımı: Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza uygulayınız.  Terledikten, yüzdükten ve havlu ile kurulandıktan sonra işlemi tekrarlayınız. Güneşte uzun süre kalındığında uygulamanın 2 saatte bir yenilenmesi gerekir. Eda Taşpınar Beyaz Ten Bronzlaştırıcı ile güneşlenmeye başlayıp daha sonra Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı Koruyucu Yağ ve Bronzluk Koruyucu Losyon kullanmanız tavsiye edilir.

Uyarılar: Ürünü göz çevresine uygulamaynız ve ürünün göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas durumunda bolca su ile yıkayınız. Ürününüz direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz. Güneşten koruyucu ürün kullandığınızda dahi güneşte uzun süre kalmayınız. Ürün bebek ve çocuklar için uygun değildir

Reciever Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR71 0006 7010 0000 0058 6115 55

All products on sale in our website are available in our stocks; orders placed on weekdays until 16:00 and Saturdays until 12:00. They are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day following. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for the others.

Product rating

Leave a comment below.

Be the first to know the campaigns and discounts.