Dopdolu Bakım Seti

Dopdolu Bakım Seti içerisinde Biomarks Çatlak Kremi, Dermaroller Yüz ve Vücut Yenileme 1mm Micro İğneli, Sinoz Besleyici Vücut Losyonu, Sinoz Yoğun Nemlendirici El Bakım Kremi ve Sinoz Yoğun Ayak Bakım Kremi bulunmaktadır. Üstelik Sinoz Çanta hediye!

Kategori: Campaign Packages

% 28 İndirim

180.00 $ 129.00 $

Orders Later than 16:00

Within 24 Hours
Cargo OnKozmetik

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!!

% 100 Original Products

%100
QualityBiomarks Çatlak Kremi; özellikle hamilelik ve kilo alıp verme sonrası ile ergenlik döneminde büyümeye bağlı oluşan çatlaklar için cildin kaybettiği elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur. Çatlaklar tam oluşmadan ve ileriki zamanlarda meydana gelebilecek çatlakları engellemeye fayda sağlar. Biomarks Çatlak Kremi kol, bacak ve karın bölgesinde kullanıma uygundur. Uygulama yapmak istediğiniz bölgeye günde bir kere avuç içinizle masaj yaparak cilt tarafından iyice emilene kadar uygulayınız. Kolay emilen, yapışkanlık hissi bırakmayan bir yapısı vardır ve kıyafetlerinizde iz bırakmaz.

 

Dermaroller Yüz ve Vücut Yenileme 1mm Micro İğneli; cilt yenilemede yeni yöntem dermaroller (mikro iğneleme) besleyici ve onarıcı ürünlerin cilt altına yoğun bir şekilde geçmesine ve cildin onarılmasına yardımcı oluyor. Doğum ve kilo alıp verme ile oluşan çatlaklar, cilt lekeleri ve daha bir çok sorun için destekleyicidir.

 

Sinoz Besleyici Vücut Losyonu; su ve iklim koşullarının sebep olduğu cilt kuruluklarının karşısında Sinoz Besleyici Vücut Losyonu’nun yoğun nemlendirici ve yenileyici etkisiyle yer alın. Yağlılık hissi bırakmadan, kolay emilen Sinoz Besleyici Vücut Losyonu cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlarken yüksek doz onarım sağlıyor.

 

Sinoz Yoğun Nemlendirici El Bakım Kremi; E vitamini ve shea butter içeriğiyle birçok dış faktöre maruz kalan veya kuruyan ellerimizi yoğun bir şekilde besler ve canlandırır. Hafif dokusu sayesinde cilt tarafından anında emilir. İçerisindeki panthenol  desteği ile cildin daha uzun süre  nemli kalmasını sağlar ve cildin nem bariyerini korur. İnce yapısıyla cildi nemlendirirken aynı zamanda  rahatlatır ve yağlılık hissi bırakmaz. Ellerinizin tazelenmesine, canlı görünmesine  ve kadifemsi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.

 

Sinoz Yoğun Ayak Bakım Kremi; içeriğindeki üre ile topukların nemlenmesi ve onarılması için ideal bakımı sağlar. Ölü derilerden arınan ayaklarınız ipeksi yumuşaklığa kavuşurken uzun süreli nem desteği ile ihtiyacı olan bakıma kavuşur.

 

Sinoz Doğa Dostu Organik Çanta; 1. sınıf kanvas kumaş, hasır örme kulp, fermuarlı iç cep 48x41 cm

Leave a comment below.

Reciever Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR93 0013 4000 0141 3789 0000 07

All products on sale in our website are available in our stocks; orders placed on weekdays until 16:00 and Saturdays until 12:00. They are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day following. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for the others.

Be the first to know the campaigns and discounts.